Nejlevnější mobilní telefony

Rozbil se vám telefon a urgentně potřebujete nový? Neděste se náhlých výdajů nebo toho, že nemáte čas si pořádně hledat informace o daných telefonech a jednoduše si kupte nejlevnější telefon, který vám padne do oka. I ty nejlevnější telefony na trhu dnes totiž mají mnoho funkcí a aplikací, se kterými si vystačíte, dokud nebude více času na sepsání seznamu pro a proti u několika modelů nebo více naspořeno v prasátku. A nebo se budete příjemně divit, že i s nejlevnějším telefonem si bohatě vystačíte.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

RAM
 
 
12 MB
 
1024 MB
4 MB
32.768 MB
Počet jader procesoru
Frekvence procesoru
 
 
 
 
1.3 GHz
 
 
Operační systém
bez OS 
bez OS 
bez OS 
bez OS 
Android 
Android 
bez OS 
Rozlišení displeje
320 x 240 
220 x 176 
320 x 240 
320 x 240 
800 x 480 
320 x 240 
160 x 128 
Velikost displeje
2.3 "
2.2 "
2.4 "
2.4 "
4 "
1.8 "
1.77 "
Rozlišení fotoaparátu
 
 
 
 
 
Vestavěný blesk
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
Typ baterie
 
 
ano, BL-5C 
ano, BL-5C 
 
 
 
Kapacita baterie
1000 mAh
900 mAh
1020 mAh
1020 mAh
1500 mAh
 
800 mAh
Pohotovostní doba
300 hod
360 hod
 
600 hod
 
 
 
Doba hovoru
240 min
420 min
 
1320 min
 
 
 
Dual SIM
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
GPS
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
EDGE
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
NFC
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
WiFi
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Dual SIM
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Hmotnost
89 g
85 g
82.6 g
81 g
106 g
73 g
98 g
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 11 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Dnes není potřeba vydávat za mobilní telefony horentní sumy, abyste mohli spokojeně fungovat, v něčem se totiž neliší ani ty nejlevnější telefony od drahých smartphonů – umí přijímat hovory, umí psát smsky, zvládnou vás ráno probudit místo budíku a dovedou vás zabavit jednoduchou hrou po cestě do práce v městské hromadné. A to už k životu přece stačí, ne? Maminka se vám dovolá, ať budete kdekoliv a to je základ dnešního moderního přežití.

I největší firmy prodávají nejlevnější mobily

Ani nejlevnější telefony nejsou vyráběné jen tak na koleni, ale jsou výsledkem dlouhé práce. I u nich najdete kvalitu, odolnost, dlouhou výdrž a perfektní ovládání, se kterým všechno hravě zvládnete. Nejlevnější telefony rozhodně nejsou ty, které do cíle dobíhají poslední, jejich funkce a schopnosti nejsou totiž v žádném případě omezené. I u nejlevnějších mobilních telefonů se tedy můžete spolehnout na jejich loajalitu, poslušnost a spolehlivost. Nejlevnější telefony jsou většinou ty nejodolnější a nejtrvanlivější, to už je větší pravděpodobnost, že do „nemocnice“ tedy prodejny mobilů pojede s novým smartphonem, než nejlevnějším mobilem, který vydrží jako žádný jiný. Vsaďte na nejlevnější telefony, které jsou tak odolné, že vás s nimi ještě za padesát let budou ukládat do rakve. I velké nadnárodní společnosti, jako jsou Sony, Nokia, Samsung a další prodávají nejlevnější telefony, tak si kupte ověřenou značku a mějte jistotu kvality.

Pořiďte si nejlevnější mobil a investujte jinam

Nejlevnější telefony nejsou jenom řešením pro ty, co potřebují ušetřit, ale dnešní mobilní telefony jsou velmi kvalitní i ve své levné podobě. To znamená, že v některých případech jsou nejlevnější mobilní telefony i naprosto dostačující. Mají totiž možnost duální sim, snadno do nich dáte paměťovou kartu, vydrží vám i měsíc nabitý, takže si je můžete vzít ven, místo abyste seděli jak pes na vodítku a čekali, až se telefon nabije, i když jste ho napájeli ráno, některé modely mají dokonce přístup na internet, spolehlivý fotoaparát, samozřejmostí je přehrávač písniček.

Nejlevnější telefony nejsou žádná béčka, která byste si museli brát jenom z nouze, ale plně funkční a pohodlné kousky, které jsou dostatečně vybavené pro méně náročné uživatele. Jste-li jedním z nich, nechte si peníze v prasátku na dovolenou k moři a do svého nového mobilního telefonu investujte jen to nezbytné. Vsaďte se, že i tak vám vydrží ještě několik let.

TOPlist
TOPlist