Nejlepší mobilní telefony LG

Porovnání nejdůležitějších parametrů

RAM
 
4096 MB
 
 
3072 MB
3072 MB
 
Počet jader procesoru
Frekvence procesoru
 
2.8 GHz
 
 
1.8 GHz
2.5 GHz
 
Operační systém
Android 
Android 
Android 
Android 
Android 
Android 
Android 
Rozlišení displeje
 
3120 x 1440 
 
 
2560 x 1440 
2560 x 1440 
 
Velikost displeje
 
6.1 "
 
 
5.5 "
5.5 "
 
Rozlišení fotoaparátu
 
16 
 
 
16 
13 
 
Vestavěný blesk
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
Typ baterie
 
Li-Pol 
 
 
 
BL-53YH 
 
Kapacita baterie
 
3000 mAh
 
 
3000 mAh
3000 mAh
 
Pohotovostní doba
 
 
 
 
 
 
 
Doba hovoru
 
 
 
 
 
 
 
Dual SIM
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
GPS
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
LTE
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
EDGE
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
NFC
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
WiFi
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
Dual SIM
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Hmotnost
 
162 g
 
 
157 g
150 g
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 20 hlasy, průměrně 4.1 z 5

Chcete mobilní telefon, který si bude rozumět nejen s vámi, ale také s vašimi ostatními domácími spotřebiči? Toužíte po kvalitě a skvělém provedení svého mobilu? Ačkoliv si telefony LG neumí pokecat s vaším kávovarem, perfektně se zvládnou naladit na stejnou vlnu, jako je váš notebook nebo televize. Mobily od společnosti LG nejsou jen tak obyčejnými telefony, samozřejmě že je lze využívat na prosté smskování nebo telefonování babičce či deset budíků po pěti minutách, ale nutno říct, že tím byste nechali ležet skladem jejich opravdový potenciál.

mobilni telefony lgVyždímejte z nich všechny jejich kouzla a svezte se na vlně inovací, která se vás zmocní, jakmile se budete mít telefon LG v ruce. Důvěřujte společnosti LG, která se narodila v Jižní Koreji v roce 1947 a během let tak mohla pečlivě zapracovat na rozvoji svých technologií v kombinaci s perfektním designem, který najdete v každém kousku jejich výrobků. Tato mezinárodní firma má dnes pobočky ve více než 80 zemích světa.

Telefony LG jsou ve všem nej

Může to znít jako samochvála nebo také jako zbytečné vychloubání, ale pravdou je, že telefony od společnosti LG jsou v mnoha ohledech opravdu napřed. Pro své potřeby v kategorii telefonů od LG najdete například nejtenčí či nejlehčí modely na světě, které vás nebudou v ničem omezovat. Zapomeňte na velké mobily, které váží jak dva pytle mouky a rozměry mají jako romány od Tolstoje, s LG máte v rukou eleganci a výkonnost, která vás určitě nadchne. Stejně jako další nej, kterým je možnost mít v mobilu 3D a to bez nutnosti 3D brýlí na nose. Kdo ale 3D neholduje, zato rád fotí, ocení telefony od LG, které mají nyní rozlišení 5 megapixelů. Je jedno, jestli rádi dokumentujete přírodu, fotíte svůj talíř nebo sami sebe, s telefonem od LG budou vaše fotky perfektní. Dopřejte si to nejlepší, takový luxus vám snadno zařídí mobilní telefony od společnosti LG.

TOPlist
TOPlist