Nejlepší aplikace pro manažery na Android

Manažerské aplikace mohou sloužit k různým účelům, jejich hlavním cílem je ovšem usnadnit práci podnikatelům, obchodníkům a vlastně všem lidem, kteří pracují často se svým mobilním přístrojem. Využíváte operační systém Android? Zde je několik typů na zajímavé, oblíbené a top aplikace pro manažery a moderní uživatele, co chtějí mít ve všem pořádek.

Barcode Scanner

Nejlepší aplikací pro čtení čárových kódů je velmi pravděpodobně Barcode Scanner, alespoň tak tvrdí velká většina uživatelů iPhone i jiných mobilních zařízení s Androidem.

ES File Explorer

Jednou z „top“ aplikací pro upořádání souborů je ES File Explorer. Tento manažer toho dokáže opravdu hodně od otevírání zabalených souborů, přes šifrování, až po cloudování. Navíce je dostupný také v češtině a můžete si ho stáhnout zadarmo.

Ex Dialer

Ex Dialer slouží ke správě čísel a kontaktů, velikým plusem pro české manažery je možnost používat také diakritická znaménka. Program umožní změnu vzhledu s pomocí různých témat a můžete si ho tak přizpůsobit skutečně na míru. Nechybí funkce rychlého volání a psaní SMS.

Widget kalendář

Kalendáře a organizéry jsou pro manažery naprostou nezbytností. Jedním z takových efektivních pomocníků může být velice oblíbený Kalendář Widget od Google. Můžete si ho stáhnout zdarma, ovšem pak bude indikovat určitá omezení. Anebo si ho rovnou pořiďte za pouhých 20 korun.

Jaké zvolit mapy?

Jestliže se pohybujete a cestujete globálně, bude nejlepší aplikace Google Maps, ovšem pokud se vyskytujete pouze na území Česka, případně Slovenska, budou pro vás pravděpodobně lepší Mapy.cz.

Quick Pick

Téměř nenahraditelnou aplikací pro otevírání a také sdílení obrázků je Quick Pick. Má velmi vysoké hodnocení od uživatelů především pro svou jednoduchost, snadnost používání a také rychlost.

Další pomocníci pro manažery:

  • Swift Key– klávesnice pro Android
  • Joiku Phone Users– kontrola provolaných částek a využitých dat
  • Greenify– hibernuje aplikace, šetří baterii
  • Google aplikace– kalendář, disk, prohlížeč Chrom, Google Docs– správce dokumentů, textový editor

TOPlist
TOPlist