Pořiďte si nejvýkonnější mobil na světě s čipsetem Snapdragon 821

Proč mít doma sportovního nadšence, když můžete mít profesionála, který vás svými výkony pošle do kolen? Právě nyní přichází na trh nejnovější a nejvýkonnější čipset pro smartphony, se kterým se váš telefon stane doslova dělem. Společnost Qualcomm představila své produkty už loni, když se na trhu objevil jejich čipset Snadpdragoan 820, který dodnes představuje jeden z nejvýkonnějších čipsetů na světě, ovšem to danou společnost nezastavilo, aby svůj „rekord“ nepotopila vytvořením ještě lepšího čipsetu Snapdrgon 821.

Ten by měl být ještě o 10% výkonnější a spolehlivější, než jeho předchůdce, který už tak představuje špičku na světovém trhu. Největší rozdíl oproti předchozímu čipsetu Dragon 821 nabídne pro čtyř jádrový procesor vyšší takty, než doposud. Původně měly první dvě jádra 2,2 GHz a druhá dvě 1,6 GHz, nyní to bude u prvních dvou 2,4 GHz a u druhých dvou 2 GHz. To výkonnost vašeho mobilu posune o další level výš.

Najděte svého draka pod stromečkem

Čipset Snapdragon 821 si budete moci pořídit už tento rok a to ještě před Vánocemi, což znamená, že si ho budete moci dát i jako dárek. Společně s lepším výkonem se vám dostane také lepší grafiky, což poznáte především při hraní her na svém chytrém telefonu. Společnost ovšem už dnes ale plánuje, že čipset Snapdragon 821 nebude jejich cílovou stanicí a velmi rychle se posunuje se svými technologiemi a inovacemi kupředu.

Takže pokud ještě váháte a nechcete se z nejvýkonnějšího mobilu na světě radovat jenom chvíli, možná se vám vyplatí ještě vyčkat, protože to vypadá, že v závěsu za tímto čipsetem budou následovat další a ještě lepší. Konkrétně by se mělo jednat o čipsety s pořadovým číslem 825, 828 a 830, které mají být představy už v lednu příštího roku na veletrhu CES. Tato horká zpráva ale ještě nebyla úplně potvrzena, přičemž otázkou také samozřejmě zůstává, za jak dlouho by se tyto nové čipsety dostaly na trh ke koncovému uživateli.

TOPlist
TOPlist