Nejlepší mobilní telefony Samsung

Porovnání nejdůležitějších parametrů

RAM
4096 MB
6144 MB
4096 MB
4096 MB
4096 MB
2048 MB
 
Počet jader procesoru
Frekvence procesoru
2.3 GHz
2.2 GHz
2.7 GHz
2.2 GHz
2.2 GHz
1.6 GHz
 
Operační systém
Android 
Android 
Android 
Android 
Android 
Android 
Android 
Rozlišení displeje
2960 x 1440 
2220 x 1080 
2960 x 1440 
2220 x 1080 
2220 x 1080 
1280 x 720 
 
Velikost displeje
5.8 "
6.3 "
5.8 "
6 "
5.6 "
5.2 "
 
Rozlišení fotoaparátu
12 
24 
12 
24 
16 
13 
 
Vestavěný blesk
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
Typ baterie
 
Li-Ion 
Li-Ion 
Li-Ion 
Li-Ion 
Li-Ion 
 
Kapacita baterie
3000 mAh
3800 mAh
3000 mAh
3300 mAh
3000 mAh
3000 mAh
 
Pohotovostní doba
 
 
 
 
 
 
 
Doba hovoru
1200 min
1380 min
1320 min
1140 min
 
1260 min
 
Dual SIM
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
GPS
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
LTE
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
EDGE
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
NFC
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
WiFi
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
Dual SIM
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
Hmotnost
155 g
183 g
163 g
168 g
172 g
160 g
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 25 hlasy, průměrně 4.8 z 5

Chcete se blýsknout novým telefonem, ale nevíte na kterou značku vyrábějící mobily vsadit? S mobilem od Samsungu budete mít všechno ve svých rukách – zábavu, učení, společenské kontakty i důležité informace a dokumenty. Telefony Samsung se totiž hodí pro každého, je tedy jedno, jestli preferujete hry a aplikace a mobily používáte jen na zabavení během dlouhé schůze nebo nudného rande, nebo jsou pro vás náhražkou asistenta a potřebujete si někam zapisovat schůzky, organizovat program dne a zaznamenávat poznámky či jste daleko od svých přátel nebo rodiny a potřebujete s nimi být neustále ve spojení.

mobilni telefony samsungMobily Samsung se vám přizpůsobí a perfektně doplní vaši osobnost, budou pro vás tím, co potřebujete. Chcete partnera na hry a zábavu? Potřebujete někoho, kdo by za vás tahal knížky, abyste si je jen mohli číst? Nebaví vás kupovat si noviny? Neustále ztrácíte svůj zápisník? S tím vším si poradí kvalitní mobil od Samsungu, který si můžete pořídit za ceny, které vás rozhodně nezruinují a přitom jsou výhodnou investicí do budoucnosti.

Něco málo o společnosti Samsung

Pokud chcete vědět, od které „mámy“ svůj nový telefon adoptujete, tak vězte, že společnost Samsung je jedna z největších společností na světě, která se věnuje i spotřební elektronice. Té se věnuje už od 70. let, ačkoliv firma Samsung byla založena už v roce 1938, kdy se ovšem ještě nevěnovala mobilům a další elektronice. To znamená, že váš mobil Samsung bude pocházet od lidí, kteří už hezkých pár kousků dali dohromady, a tedy ví, jak na to, aby výsledkem byl kvalitní, rychlý a odolný mobil. Mobilní telefony Samsung bude hvězdou na vašem nebi, vlastně rovnou třemi hvězdami, protože tak by se dal přeložit název společnosti Samsung, která sídlí v Jižní Koreji a spadá pod ni mnoho dalších firem a společností s mnoha různými poli zájmu.

Vybírejte podle své uživatelské náročnosti

Mobilní telefony Samsung jsou jednoduše perfektním zařízením každým coulem a co víc, jsou vhodné pro kohokoliv. Zatímco některé společnosti jsou zaměřené především dopředu a nenajdete u nich nic jiného, než chytré telefony, Samsung nezapomíná ani na lidi, kteří dotykové telefony a smartphony nepotřebují. To znamená, že mobily Samsung existují i v tlačítkové podobě a tedy jsou vhodné pro ty, co nepotřebují příliš mnoho funkcí a neradi se s telefonem hádají kvůli připojení na internet. Jsou dobré nejen pro starší generaci, která ocení velká písmena, jednoduché ovládání a prostorná tlačítka, ale také pro ty, co jednoduše smartphony nepotřebují, ale chtějí mít pevný a odolný telefon s dlouhou výdrží. Mobily Samsung pro náročné uživatele na druhou stranu snoubí jak elegantní vzhled, tak rychlost a pestrost funkcí.

Záleží jen na vás, co všechno chcete, aby váš telefon Samsung uměl, protože jsou tu jak plně vybavení jedinci, tak ti, co mají pouze některé zkušenosti. Jde například o funkce duální sim karty, velikost rozlišení, přední a zadní kamera pro perfektní selfie, snímač srdečního tepu, rychlé nabíjení, dlouhá pohotovostní doba, štíhlý a do ruky dobře padnoucí design, zahnutý display, apod. Přehrávejte si své písničky a videa v té nejvyšší kvalitě, nafoťte si ty nejlepší profilovky nebo si na dovolenou místo foťáku vezměte kompaktní mobil, který vám zaručí stejně pestré obrázky, které se budou hodit do alba.

Prozkoumejte galaxii s Galaxy od Samsung

Vydejte se s mobily Samsung poznávat galaxii a lépe vnímat svět kolem sebe. V tom vám mohou pomoci smartphony Samsung značky Galaxy. V nich najdete vše, co jen potřebujete a to v nejrůznějších cenových relacích, určitě se tedy nemusíte obávat, že byste na telefony Samsung neměli. Jak již bylo řečeno, tato společnost je tu pro vás a stejně tak i jejich mobily, které okouzlí svých designem, ale také přitažlivou cenou.

TOPlist
TOPlist