Proč si nekupovat chytré hodinky od Applu

Hodinky Apple Watch se staly velkým fenoménem, který obletěl celý svět. Apple investoval mnoho peněz do jejich propagace a to se mu také vyplatilo. Masové objednávky těchto inteligentních hodinek jednu část uživatelů nadchly a druhá část uživatelů byla zklamána. Představíme si proto důvody nespokojenosti a proč je lepší si Apple Watch nepořizovat.

První rána

Apple Watch jsou zcela prvními masově prodávanými hodinkami od Applu, tento první model však má řadu nedostatku. Jak to vždy bývá, po první masovém prodeji se sejde kritika, na základě které se udělá další, dokonalejší model. Je tedy nesmyslné si kupovat první model, který je plný nedostatků, když v relativně krátké době může přijít nástupce, který bude v mnoha ohledech vyspělejší.

Vysoká cena

Apple nám ukázal, že je o jeho produkty zájem a s cenou nešel rozhodně nízko. Nyní je však trh jeho hodinkami již zasycený, to znamená, že u dalších modelů půjde s cenou dolů a že i cena současných hodinek bude postupně klesat. Je tedy vhodné přinejmenším počkat, než investovat i desítky tisíc korun do dražšího provedení hodinek.

Malé ikony

Nositelé Apple Watch mohou potvrdit, že se s nimi špatně pracuje, mají velmi malé ikony a při sportu nebo rychlejší chůzi je téměř nemožné s nimi pohodlně manipulovat. Špatné ovládání trápí mnoho uživatelů, ale pro tento nedostatek žádné účinné řešení nenajdou.

Pomalé aplikace

Aplikace se v hodinkách velmi pomalu načítají a to je velký problém, uživatelé požadují rychlost a přesnost. Na tomto problému se začne pravděpodobně v následujících modelových řadách pracovat, ale současné Apple hodinky zde velmi zklamaly.

Investovat nebo ne?

Apple Watch jsou poměrně velkou investicí, stejně tak jako příslušenství k nim. Pokud vám k nim nesedí pásek, musíte si za velké peníze pořídit nový. Mají se stát pomyslnými konkurenty hodinek s Androidem a to se jim povedlo jen z části. Pokud jste si je ještě nekoupili, raději s jejich nákupem vyčkejte, další modely vám pravděpodobně udělají více radosti.

TOPlist
TOPlist